ابزار وبمستر

ذائقه ايراني ، كالاي ايراني - محصولات كشاورزي،صنعتي و...
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 618138
تعداد نوشته ها : 1651
تعداد نظرات : 97
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
معرفي شركت برنا ابزار (طراح و سازنده سيستمهاي اتوماسيون صنعتي)

http://www.bornaabzar.com/Files/Posts/Portal1/0001.jpg

شركت برنا ابزار در سال 1376 با توجه به نياز كشور و به منظور طراحي و ساخت سيستمهاي اتوماسيون صنعتي تاسيس گرديد.پس از آن در اندك مدتي موفق به ساخت و توليد اولين سري دستگاههايبرش و عرضه آن به بازار شد.
 
در سال هاي پس از آن با توجه به مباني و اصول اوليه شركت ، مهندسين و متخصصان ما توانستند ضمن طراحي و ساخت دستگاه ها در مدل هاي مختلف و فروش آنها به طيف وسيعي از مصرف كنندگان ، علاوه بر تامين زنجيره توليد در كشور و رفع نياز كشور به واردات اين سري دستگاه ها، صرفه جويي ارزي قابل ملاحظه اي را براي كشور عزيزمان به ارمغان آورد.
 
از آغاز توجه خود را بر دو اصل كيفيت و كارايي نهاديم و گامهاي اساسي و مهمي را برداشتيم تا دستگاه هايمان را علاوه بر جنبه نرم افزاري و سخت افزاري با بهترين و مرغوبترين لوازم و قطعات روانه بازار نماييم.
 
حجم بالاي فروش توليدات و رضايتمندي خريداران مهمترين دليل بر كيفيت بالاي محصولات و استفاده از دانش روز در ساخت و توليد و البته مايه افتخار كاركنان برنا ابزار خواهد بود.
 
برنا ابزار با علم به نياز كشور و در راستاي تنوع محصول ، اقدام به توليد دستگاه هاي راسته بر ده هد برش ، پرتابل CNCخط كامل مونتاژ H، واترجت،دريل CNC و فرز چوب نموده است .
 
برنا ابزار به عنوان بزرگترين توليد كننده ماشين آلات برش CNC در فضايي به متراژ 2600 متر مربع فضاي كارگاهي و 510 متر مربع فضاي اداري مشغول خدمت گذاري به ايران سربلند است.
 
برنا ابزار در تمامي شهرهاي بزرگ كشورمان از جمله تهران- شيراز – اصفهان – كرمان – تبريز – ساوه و ... داراي دفاتر نمايندگي است .بگونه ايكه در تهران سه نماينده فعال و يك واحد نصب نگهداري و خدمات پس از فروش كار خدمات و پشتيباني توليد ات را به مطلوبترين صورت ممكن تضمين مي نمايند.
 
مهندسان ، متخصصان و پرسنل برنا ابزار اميدوارند كه توليداتشان علاوه بر رضايت مشتريان مشكل پسند كشورمان  بعنوان يك محصول ايراني سربلندي ايران عزير را بدنبال داشته باشد.
 
چراكه به اعتقاد مديران برنا ابزار  " جاده كيفيت را پاياني نيست "ارتباط با اين شركت:

دفترمركـزي :

مشهد - كيلومتر 20 جاده سنتو - خيابان رب زشك - بيـن خيابـان اول و دوم

تلفن سازمـان بازرگانــي
و فروش :  2493794-6 - 6650777 - 6660777 0511- 

دورنگـــار : 2493797 0511-

 دفتر تهران :

خيابان ستارخان - مقابل باقرخان - نبش كوچه نيايش - پلاك 1 طبقه اول

تلفن :  2 - 66550710 - 021

 

سايت شركت: www.bornaabzar.com


اشتراک این مطلب در :

معرفي شركت توليدي صنعتي دكاموند

 

موسس و بنيانگذار شركت توليدي صنعتي دكاموند

موسس و بنيانگذار شركت توليدي صنعتي دكاموند
جعفر امامي ، با ايمان راسخ به ياري خداوند
وتلاش بي پايان توانست شركتي را بنا نمايد كه توليدات
آن در نوع خود بهترين و مرغوبترين كالا باشدوحتي در مقابل نمونه هاي خارجي اين نوع كالاها بهترين باشد.

 

تاريخچه :

موسسين شركت توليدي صنعتي دكاموند ، پس از پيروزي انقلاب اسلامي و الهام از فرمان حضرت امام خميني ( ره ) مبني بر اينكه (( هر كسي كه فكر مي كند كه مي تواند به نفع اسلام و به نفع بندگان اسلام كاري انجام دهد ، منتظر دستور مافوق نباشد ، اين حكم اسلام است )) بر آن شدند كه در جهت رسيدن به خود كفايي و قطع وابستگي در زمينه توليد انواع پارچه هاي ضد آب و ضد گاز شيميايي وارد عرصه گسترده اين صنعت جهاني شوند.
پس از بررسي هاي اوليه و جمع آوري اطلاعات و دانش فني لازم ، كه چندين سال به طول انجاميد ، شركت در سال 1366 تاسيس و به ثبت رسيد تا بتواند دانش و اطلاعات جمع آوري شده و اندوخته خود طي مدت زمان گذشته را در عرصه عمل به بازار مصرف عرضه نمايد.

در اين مرحله مهندسين شركت توانستند به كمك صنعت گران داخلي و دانش فني موجود بدون كوچكترين وابستگي ، اولين ماشين كوتينگ توليد داخل را در سال 1369 به بهره برداري آزمايشي برسانند و با تكميل و بهينه سازي شرايط توليد تا سال 1372 ، موفق شدند در اين سال مجوز توليد انواع پارچه هاي اندود شده را از وزارت محترم صنايع استان تهران دريافت نمايند در سال 1379 با تلاش شبانه روزي موسسين و مهندسين ، شركت توانست بدون كو چكترين وابستگي در تجهيز كليه ماشين آلات و فرمول هاي شيميايي اوليه تهيه مواد ، توليد خود را در سطح انبوه به كليه بازارهاي مصرف عرضه نمايد.
نظر سنجي هاي صورت گرفته از مصرف كنندگان توليدات شركت در رشته هاي صنعتي مختلف بيانگر اين موضوع است كه توليدات اين شركت نه تنها قابليت رقابت با مشابهات خارجي خود را داشته ، بلكه در بسياري از موارد نيز در جهاتي از آنها پيشي گرفته است.
امروزه اين شركت و مجموعه توليدي آن قادر است بيش از 200 نمونه توليد شده خود را كه همگي آنها در بازار مصرف جايگاه صنعتي خود را يافته است ، توانمندانه توليد و عرضه نمايد.


شركت دكاموندفعاليت ها :
پاره اي از سازمان ها و شركت هايي كه اين شركت توانسته است با ارائه محصولات با كيفيت با آنها فعاليت مستمري داشته باشد ، اختصارا به شرح ذيل حضورتان معرفي مي گردند :
ارتش جمهوري اسلامي ايران
هلال احمر جمهوري اسلامي ايران                                                                     
سازمان امداد و اوژانس كشور
سازمان زندانها
صنايع ميلاد
شركت والعصر
شركت فخر ايران
شركت ابهر بافت
شركت ايرا دوخت گستر
شركت آدينه گستر
شركت عيسي
شركت كمك پا
شركت زرپود

طرحهاي در دست اقدام :
از جمله طرحهاي در دست اقدام اين شركت مي توان به سه طرح ذيل اشاره نمود :
1- توسعه خط دوم توليد شركت در زمينه تكميل كالاهاي تكميلي و توليد انواع پوشاك ضد اب ، كيسه خواب ، انواع چادرهاي امدادي و ساير موارد ، به منظور افزايش قابليت شركت در زمينه اشتغال زايي.

2- ايجاد خط تكميل محصولات توليدي شركت كه قابليت چاپ در سطوح مختلف را دارند ، به شكلي كه پس از توليد انواع پارچه هاي بنري بتوان با قبول سفارشات ، انواع بيلبوردهاي تبليغاتي را چاپ نمود.
3- شركت با توجه به اطلاعات به دست آورده به اين نتيجه رسيده است كه جهت افزايش توانايي خود در زمينه رقابت اقتصادي با رقباي داخلي و خارجي بايد قيمت تمام شده محصولات خود را تا سطح ممكن كاهش دهد ، در اين راستا از طرح هاي بسيار مهم شركت ايجاد يك خط توليد گسترده مي باشد به نحوي كه كليه مراحل بافندگي ، رنگرزي و چاپ ، كوتينگ در يك مكان صورت گيرد تا هزينه توليد تا حد امكان كاهش يابد .

توان توليد :

توان توليد شركت در سال در يك شيفت كاري بالغ بر 3000000 متر مربع انواع پارچه هاي كوت شده مي باشد.
سيستم فروش شركت بر پايه دريافت سفارش پايه گذاري شده است .

مصارف كيسه بوكس - تشك هاي ورزشي

http://www.decamond.ir/images/stories/bb.png

http://www.decamond.ir/images/stories/018.jpg

سايت شركت: http://www.decamond.ir


اشتراک این مطلب در :

شركت ريزموج؛ چهارمين توليد كننده سي دي و دي وي دي خام در دنيا و اولين در خاورميانه

 http://www.reezmouj.com/images/picture/fa-logo.jpg

  • ادامه مطلب

اشتراک این مطلب در :

سلام

امروز مي خوام يكي از كالاهاي خوب و پر مصرف ايراني رو معرفي كنم. اين كالا صندلي هاي نيلپر است. ما از حول و حوش 10 سال پيش از اين صندلي ها استفاده مي كنيم و از كيفيتش واقعا راضي هستيم. اين محصول صادراتي، البته يه كمي گرون هست، اما به نظرم به كيفيتش و دوامش مي ارزه (آدم ياد اون ضرب المثل انگليسي ميفته كه "انقدري پولدار نيستم كه جنس ارزون بخرم."). نيلپر در طرح هاي مختلف و با قيمت هاي محتلف صندلي توليد مي كنه كه مي تونيد طرح هاي موجودش رو از سايت شركت ببينيد.
فقط يه نكته مهم:معرفي نيلپر به معني بهترين بودن آن نيست. ممكنه شركت هاي خوب ايراني ديگري هم در اين زمينه فعال باشند. اما من فقط چون نيلپر رو مي شناسم اون رو معرفي مي كنم.
خدمات پس از فروش
چيزي كه باعث شد من انقدر مشتري پر و پا قرص نيلپر بشم، خدمات پس از فروشش بود. همون جوري كه تو سايتش گفته:

شركت نيلپر رفع اشكالات و نواقص صندلي شما را در صورت استفاده صحيح به مدت سه سال و جك آن را به مدت يك سال از تاريخ خريد تضمين مي نمايد.

من سال پيش دو صندلي نيلپر مدل K700و K712  خريدم. وقتي خونه رسيدم متوجه شدم رويه چرخ يكي از صندلي ها شكسته و جك يكي از صندلي ها هم مشكل داره. چند وقت بعدش زنگ زدم به گارانتي شركت. روز بعدش از طرف شركت يه آقاي محترمي و مجربي اومد و بدون هيچ پرس و جويي از علت اين مشكلات (يعني مثلا بخوان توجيه كنن خرابي رو و بگن تقصير خودتون بوده.) تمام مشكلات رو رفع كرد. علاوه بر رفع خرابي، يه سرويس هم صندلي ها رو كرد. آخرشم بدون دريافت وجهي با من خداحافظي كرد. اونجا بود كه معني واقعي خدمات پس از فروش رو درك كردم. تجربه من كه از خدمات پس از فروش اين شركت خوب بود، دوستان ديگر تجربه اي ندارند؟
به غير از تهران، در شهرستان هاي كشور 35 نمايندگي خدمات پس از فروش نيلپر وجود دارد كه مي تونيد ليست اون رو در اينجا ببنيد. راستي اين گونه كه در سايت شركت زده شده، سرويس محصول فقط در تهران، حتما در محل انجام مي شود و لزوما در شهرستان ها اين گونه نيست.

راحتي و سلامت
با توجه به اين كه من و خيلي ديگر از دوستان اغلب ساعات روز رو پشت رايانه هستيم، استفاده از صندلي مناسب خيلي در سلامت تاثير دارد. هنگامي كه شما پشت رايانه مي نشينيد، مچ دست و گردن بايد صاف و بدون خميدگي باشد. طرز قرار گرفتن كمر و پاها نيز مهم و به صورت زير است:

Inline image 1

با توجه به اين موضوع من با مشاركت مالي پدرم صندلي K712رو خريدم. اين صندلي از سه جهت قابل تنظيم است (به نظرم اگر براي قرار دادن سر هم جايي داشت، از نظر سلامتي كامل مي شد.) شكل اين صندلي:

Inline image 2

يكي از ويژگي نادر اين صندلي امكان تنظيم ارتفاع دسته هاي آن است. كه براي تنظيم زاويه دست با صفحه كليد و خم نشدن آن بسيار مفيد است. حواستون باشه كه در مسائلي كه مربوط به سلامتيتون است، اگر يه كم خرج بكنيد ضرر ندارد.چون اگر اين كار را نكنيد بعدا بايد بيشترش رو براي درمان بديد، تازه بازم درست نميشه.

ادامه مطلب را هم مشاهده بفرمائيد...

  • ادامه مطلب

اشتراک این مطلب در :

وزارت جهاد كشاورزي عملكرد خود را منتشر كرد
صادرات محصولات كشاورزي ايران 6 ساله 2 برابر شد

توليد ايراني: صادرات محصولات كشاورزي ايران در طول 6 سال منتهي به سال 1390 از نظر حجمي به بيش از 5.5 ميليون تن رسيده است كه در قياس با سال 1384 حدود دو برابر شده است.

http://tolideiran.ir/sites/default/files/keshavarzi01.jpg?1346322785

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت، بر اساس گزارش عملكرد وزارت جهاد كشاورزي، روند رشد صادرات محصولات كشاورزي از لحاظ وزني در سال 1384 كه 27/2 ميليون تن بوده در سال 1390 به 51/5 ميليون تن افزايش يافته است.
 

همچنين اجراي سيستم‌هاي آبياري تحت فشار از ساعت 1384 كه 490 هزار هكتار بوده، در سال 1390، 2/1 ميليون هكتار افزايش يافته است.

پس از گذشت چندين دهه از انقلاب شكوهمند اسلامي تحريم‌ها و تهديدها‌ي دشمنان و قدرتهاي بزرگ همواره بر كالبد نظام جمهوري اسلامي سايه افكنده و با روي كار آمدن دولت خدمتگزار نيز تهديدات براي ايجاد مانع در رسيدن به قله‌هاي پيشرفت ملت ايران روز بر روز بيشتر شده است. اما اين تحريمها و تهديدها نتوانسته راه به جايي ببرد و خدمتگزاران ملت توانسته اند گامهاي بلند و پرشتابي در راستاي اهداف توسعه و پيشرفت كشور بردارند.

از جمله اقدامات مهم دولت خدمتگزار در راستاي تحقق عدالت عبارتند از: اجراي طرح تحول اقتصادي، توزيع سهام عدالت، قانون هدفمندسازي يارانه ها، پيشرفت چشمگير ايران در انجام فعاليتهاي صلح آميز هسته اي و پيوستن ايران به جرگه كشورهاي داراي چرخه سوخت هسته اي، ورود ايران به فضا و علوم فضايي، اجراي اصل 44 قانون اساسي، طرح مسكن مهر، اجراي طرح پزشك خانواده، ايجاد فرصتهاي شغلي مناسب براي گروه هاي مختلف جامعه، اقدامات مهم فرهنگي، هنري و ورزشي و بسياري موارد ديگر است.

در هفته دولت 1391، در راستاي اطلاع رساني شفاف از فعاليتها و اقدامات صورت گرفته در دستگاه هاي اجرايي، پايگاه اطلاع رساني دولت در سلسله گزارش هايي به انعكاس فشرده و چكيده اهم خدمات و دستاوردهاي وزارتخانه ها و سازمانها در قالب "فرصت خدمت ماندگار"مي پردازد.

وزارت جهاد كشاورزي از جمله دستگاه‌هاي اجرايي است كه با اولويت‌بندي وظايف و تكاليف خود و در راستاي تحقق خدمت‌رساني بيشتر و توجه به بخش كشاورزي و منابع طبيعي، توانسته است شاخص‌هاي كمي و كيفي خود را به شكل چشمگيري ارتقا بخشد.

با وجود پيشرفتهاي مهم در فعاليتهاي اقتصادي، بخش كشاورزي همچنان در عرصه اقتصاد و امنيت جوامع مختلف داراي جايگاه ويژه‌اي است. از ديدگاه توسعه اقتصادي، بخش كشاورزي در فرآيند رشد و توسعه اقتصادي وظائف مهم و اساسي را برعهده دارد.

بخش كشاورزي و منابع طبيعي علاوه بر رسالتهاي متعددي كه براساس سياست هاي كلي نظام بر عهده دارد (تامين غذا، احياء منابع طبيعي و توسعه صادرات غيرنفتي و همچنين ايجاد سازوكارهاي مناسب براي رشد بهره‌وري عوامل توليد)، مسئوليت بسيار اساسي تامين امنيت غذايي كشور با تكيه بر توليد از منابع داخلي و تاكيد بر خودكفايي در توليد محصولات اساسي كشاورزي را نيز عهده دار است.

همچنين ارتقاء سطح درآمد و زندگي روستائيان و كشاورزان از ديگر مسئوليت‌هاي بر شمرده بخش كشاورزي و منابع طبيعي براساس سياستهاي كلي نظام است.

 

*عملكرد آب و خاك

اجراي سيستم‍‍‌هاي آبياري تحت فشار از ساعت 1384 كه 490 هزار هكتار بوده، در سال 1390، 2/1 ميليون هكتار افزايش يافته است.

 

*ترويج كشاورزي

ترويج كشاورزي نوعي آموزش غير رسمي به روستائيان و علاقه مندان به كشاورزي براي آشنائي و استفاده از فناوري‌هاي نو جهت افزايش توليد و بهره‌وري و درآمد و ارتقاي سطح زندگي توليدكنندگان كشاورزي است، تا از طريق آشنائي با يافته‌هاي پژوهشي و فناوري بصورت ساده و كاربردي بتوانند با افزايش توليد و كاهش هزينه و كسب درآمد بيشتر، ارتقاء سطح زندگي خود و خانواده را فراهم كنند.

آنچه بخش كشاورزي را از ساير بخشهاي اقتصادي و توليدي كشور متمايز مي كند، خصوصي بودن اين بخش است كه تقريباً 90% توسط كشاورزان و توليد كنندگان بخش انجام مي شود.

توليد حاصل مديريت كشاورزان و توليد كنندگان بوده و ارتقاء سطح كمي و كيفي آن در گرو مديريت دانش بنيان و فني اين قشر است. تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي سه ركن اصلي در مسير حركت بخش كشاورزي كشور در جهت دستيابي به كشاورزي پايدار و دانش بنيان هستند.

در اين ميان ترويج به لحاظ نوع مأموريت و وظيفه اي به عهده دارد از جايگاه ويژه اي برخوردار است چرا كه وظيفه ترويج ايجاد و هدايت جريان سيال دانش و اطلاعات كشاورزي به گونه اي دو سويه و چند وجهي في مابين بخش كشاورزي كشور و سيستمها و نظامهاي توليد دانش فني است.

 

*توسعه صادرات

روند رشد صادرات محصولات كشاورزي از لحاظ وزني در سال 1384 كه 27/2 ميليون تن بوده، سال 1390 به 51/5 ميليون تن افزايش يافته است.

 

*سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي

وزرات جهاد كشاورزي، يكي از بزرگترين و كارآمدترين سازمانهاي پژوهشي، آموزشي و ترويجي بخش كشاورزي كشور و منطقه را داراست كه قدمت برخي از موسسات آن به بيش از 80 سال مي رسد كه بيش از 8500 عنوان طرح و پروژه تحقيقاتي در سال 90 اجرايي شده است.

از آنجا كه كمبود تحقيقات كاربردي و اساسا فقدان نگرش تحقيقاتي در كشور از دير باز در فهرست مسائل كشور قرار داشته است و بخش كشاورزي از اين قاعده مستثني نبوده، توسعه فعاليتهاي تحقيقات كاربردي همواره جزء اهداف مهم بخش كشاورزي محسوب مي شود.

 

*معاونت دام و طيور

افزايش توليد گوشت قرمز و گوشت مرغ از 2 ميليون تن به 7/2 ميليون تن در سال 1390 رسيد.

 

*سازمان دامپزشكي

فرآورده‌هاي دامي بخش اعظمي از مواد غذايي مصرفي در جامعه را تشكيل مي‌دهند كه براي افزايش كيفيت فرآورده‌ها، كاهش ضايعات و جلوگيري از تلفات توجه به مسائل بهداشتي دام ضروري است.

توليد بيش از 3 ميليارد دز واكسنهاي دام و طيور و انساني و سرمهاي درماني در موسسه رازي طي سال 90 از جمله عملكرد اين سازمان است.

منبع: توليد ايراني


اشتراک این مطلب در :

X